Kometa sötétkék pamut ágyneműhuzat
Kapcsolódó termékek
Kiárusítás
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
16 986 Ft
–45 %
KOMFORT Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm
Raktáron
(>10 db)
9 315 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
8 485 Ft
–59 %
Jersey fehér lepedő EXCLUSIVE 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
3 436 Ft
Kedvezménykupon -5% MINUSZ5
54 394 Ft-tól akár: –48 %
IKAROS ágy 90x200 cm, fehér/sonoma tölgy
Raktáron
(>10 db)
28 038 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
69 696 Ft-tól akár: –31 %
SOMMERA 18 cm-es tasakrugós matrac, 90 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
47 586 Ft-tól
Újdonság
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Pamut ágyneműhuzat SQUARES BLEND piros
Raktáron
(>10 db)
4 914 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
6 784 Ft
–14 %
Pamut renforcé ágyneműhuzat JUNGARI krémszínű
Raktáron
(>10 db)
5 823 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
MANÓ ÉS FA piros pamut ágyneműhuzat
Raktáron
(>10 db)
6 784 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Pamut ágynemű STAR sötétkék
Raktáron
(>10 db)
4 914 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
NISCHA szürke pamut ágyneműhuzat
Raktáron
(>10 db)
5 934 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Renforcé pamut ágynemű SOBI és FENYŐK fehér
Raktáron
(>10 db)
8 995 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Pamut ágynemű MONOCHROMATIC krémszürke
Raktáron
(>10 db)
4 914 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
6 784 Ft
–5 %
ROUGE piros pamut ágyneműhuzat
Raktáron
(>10 db)
6 424 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Sofia szürke pamut ágyneműhuzat
Raktáron
(>10 db)
5 934 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
ZOO színes pamut ágyneműhuzat
Raktáron
(>10 db)
5 934 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
TEMPESTA lila pamut ágyneműhuzat
Raktáron
(>10 db)
4 914 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Pamut ágyneműhuzat RENARA lila
Raktáron
(>10 db)
5 084 Ft
Termék részletes leírása
Pamut ágynemű
Az ágynemű legismertebb és legelterjedtebb anyaga bizonyára a pamut. Az ügyfeleink értékelik kiváló minőségét és anyagi elérhetőségét. A pamut légáteresztő, puha, tökéletes nedvszívóképességgel rendelkezik. Ezt a tulajdonságát értékelni fogják, akik éjjel izzadnak. Lehetséges hátránya a gyűrődés és a vasalás szüksége. Az évek óta bevált pamut a gyapotnövény terméke, mely kíméletes a test bőréhez.
- Anyaga: 100% pamut | 20% poliészter
- Grammsúlya: 90 g/m2
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pamut ágyneműhuzat |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605033793 |
| ? Termék színe: | Kék |
| ? Grammsúly: | 90 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Csillagok, Karácsonyi |
| Ágynemű stílusa: | Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 80% pamut | 20% mikroszál |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 0,7 kg |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Ár: | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Kell-e vasalni: | Igen |
| A tétel elfogyott… | |
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
NIGHT SKY szürke pamut ágyneműhuzat
Raktáron
(>10 db)
5 084 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
MANÓ ÉS FA piros pamut ágyneműhuzat
Raktáron
(>10 db)
6 784 Ft
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
