VIOLET Világosbarna mikroplüss takaró 150x200 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% poliészter
Szín
- Barna
Méret
- 150 x 200 cm
Kialakítás
- 100% poliészterből készült, mikroplüss bevonattal
- Finom, puha és meleg anyag
- Nem vasalható
- Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroszálas plédek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605057867 |
| ? Termék színe: | Barna |
| ? Méret: | 150 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| ? Grammsúly: | 300 g/m2 |
| ? Típus: | Takarók és plédek |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 °C |
| Anyaga: | Poliészter |
| Súly: | 0,9 kg |
| Szélesség: | 150 cm |
| Minta: | Egyszínű |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
