Mikroszálas ágyneműhuzat TARINA színes kivitel
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Mikroszálas ágynemű
Jó választás allergiásoknak, kisgyermekeknek vagy légzési problémákkal küzdő személyeknek a mikroszálas ágynemű. A sűrű szövésű poliészter szövetet a lágyság, melegség és mérettartósság jellemzi. Kiemelkedő a kellemes szerkezete, puhasága, és ráadásul nem gyűrődik. Ha az egyszerű karbantartást, meleget és a finom simogatást részesíted előnyben, akkor a mikroszál pontosan neked való.
Anyag
- 100% mikroszál - poliészter
- Gramázs: 90 g/m2
Szín
- Fehér
- Piros
- Zöld
- Sárga
Jellemzők
- Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Az ágyneműt nem szükséges vasalni
Gyakorlati tanácsok
- Alaposan mossa ki az ágyneműt első használat előtt
- Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és becipzárazva
- Használjon a anyagnak és a színnek megfelelő mosószert
- Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást
A csomag tartalma a változat kiválasztása szerint
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db paplanhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
- Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db paplanhuzat 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
- Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db paplanhuzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroszálas ágynemű |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| ? Termék színe: | Színes |
| ? Grammsúly: | 90 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű mintája: | Természet |
| Ágynemű stílusa: | Skandináv, Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | Mikroszál - poliészter |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra, Francia |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
