Mikroszálas ágyneműhuzat STARS HEARTS zöld
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Mikroszálas ágyneműhuzat
Kiváló választás allergiásoknak, kisgyermekeknek vagy légzési problémákkal küzdőknek a mikroszálas ágyneműhuzat. A sűrűn szőtt poliészter textíliát a lágyság, melegség és alakállóság jellemzi. Kiemelkedik továbbá kellemes textúrájával, lágyságával, és ráadásul nem gyűrődik. Ha előnyben részesíti a könnyű karbantartást, meleget és finom simogatást, akkor a mikroszál éppen Önnek való.
Anyag
- 100% mikroszál - poliészter
- Gramm per négyzetméter: 90 g/m2
Szín
- Fehér
- Zöld
Jellemzők
- Ajánlott mosás: minden héten, legfeljebb 14 naponta egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártói címke szerint)
- Az ágyneműt nem szükséges vasalni
Gyakorlati tanácsok
- Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt
- Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és becipzározva
- Használjon az anyag és színesség szerint megfelelő mosószert
- Mosás után válassza a kíméletes centrifugálást
A csomag tartalma a kiválasztott változat szerint
- Ágyneműhuzat 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
- Ágyneműhuzat 140 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
- Ágyneműhuzat 200 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroszálas ágynemű |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| ? Termék színe: | Fehér, Zöld |
| ? Grammsúly: | 90 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű mintája: | Csillagok, Szív |
| Ágynemű stílusa: | Skandináv, Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | Mikroszál - poliészter |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra, Francia |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
