Mikroszálas ágyneműhuzat RUFFORA fekete-szürke
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Mikroszálas ágynemű
Jó választás allergiásoknak, kisgyermekeknek vagy légzési problémákkal küzdőknek a mikroszálas ágynemű. A sűrűn átszőtt poliészter textília jellemzője a puhaság, a melegség és a formai állandóság. Kiemelkedik kellemes struktúrájával, lágyságával, és emellett nem gyűrődik. Ha egyszerű karbantartást, meleget és gyengéd érintést preferál, akkor éppen a mikroszál éppen önnek való.
Anyag
- 100% mikroszál - poliészter
- Gramázs: 95 g/m2
Szín
- Fekete
- Szürke
Jellemzők
- Ajánlott mosás: hetente, minimum 14 naponta 1x
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Az ágynemű vasalása nem szükséges
Gyakorlati tanácsok
- Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt
- Az ágyneműt külön kell mosni, mindig kifordítva és cipzárral zárva
- Használjon az anyagnak és színnek megfelelő mosószert
- Mosás után válasszon kímélő centrifugálást
Csomag tartalma a kiválasztott változattól függően
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 80 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroszálas ágynemű |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5902311494941 |
| ? Termék színe: | Szürke, Fekete |
| ? Grammsúly: | 95 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Egyszínű |
| Ágynemű stílusa: | Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | Mikroszál - poliészter |
| Párna mérete: | 70 x 80 cm |
| Súly: | 0,9 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
