Mikroszálas ágyneműhuzat NYTHERA sötétlila
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Mikroszálas ágynemű
Jó választás allergiásoknak, kisgyermekeknek vagy légzési problémákkal küzdőknek a mikroszálas ágynemű. A sűrűn szőtt poliészter anyag jellemzői közé tartozik a finomság, a melegség és a formaállóság. Kiemelkedik továbbá kellemes szerkezetével, lágyságával, és ráadásul nem gyűrődik. Ha előnyben részesíti a könnyű karbantartást, a meleget és a puha simogatást, akkor a mikroszál tökéletes megoldás az Ön számára.
Anyag
- 100% mikroszál - poliészter
- Gramázs: 95 g/m2
Szín
- Lila
- Fekete
Jellemzők
- Ajánlott mosás: hetente, legalább 14 naponta egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (a gyártó címkéje alapján)
- Az ágyneműt nem szükséges vasalni
Gyakorlati tanácsok
- Első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki
- Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és zárva
- Használjon az anyagnak és a színeknek megfelelő mosószert
- Mosás után válasszon kíméletes centrifugázást
A csomag tartalma a választott változat szerint
- Povlečení 140 x 200 cm: 1 db takaró huzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 80 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroszálas ágynemű |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5902311493258 |
| ? Termék színe: | Fekete, Lila |
| ? Grammsúly: | 95 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Egyszínű |
| Ágynemű stílusa: | Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | Mikroszál - poliészter |
| Párna mérete: | 70 x 80 cm |
| Súly: | 0,9 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
