Mikroszálas ágyneműhuzat LUNIRA türkiz
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Mikroszálas ágynemű
Jó választás allergiások, kisgyermekek vagy légzési problémákkal küzdők számára a mikroszálas ágynemű. A sűrűn szőtt poliészter anyagot a lágyság, a melegség és a formaállóság jellemzi. Kiemelkedik kellemes struktúrájával, lágyságával, és emellett nem gyűrődik. Ha az egyszerű karbantartást, a meleget és a finom simogatást részesíti előnyben, akkor a mikroszálas anyag önnek való.
Anyag
- 100% mikroszál - poliészter
- Grammázs: 90 g/m2
Szín
- Türkiz
- Kék
- Piros
- Fehér
Jellemzők
- Javasolt mosás: hetente, maximum 14 naponta egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (gyártó címkéje szerint)
- Az ágyneműt nem szükséges vasalni
Gyakorlati tanácsok
- Első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt
- Az ágyneműt külön, mindig kifordítva és cipzárral zárva mossa
- Használjon az anyaghoz és színhez megfelelő mosószert
- Mosás után válassza a kíméletes centrifugálást
Csomag tartalma a választott változat szerint
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
- Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
- Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroszálas ágynemű |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| ? Termék színe: | Türkiz |
| ? Grammsúly: | 90 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű mintája: | Absztrakt |
| Ágynemű stílusa: | Modern, Minimalista |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | Mikroszál - poliészter |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra, Francia |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
