Mikroszálas ágyneműhuzat LILORA lila
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Mikroszálas ágynemű
Jó választás allergiások, kisgyermekek vagy légzési problémákkal küzdők számára a mikroszálas ágynemű. A sűrűn szőtt poliészter szövetet finomság, melegség és formai állandóság jellemzi. Kiemelkedő kellemes szerkezete, puhasága, és emellett nem gyűrődik. Ha az egyszerű ápolást, meleget és finom simogatást részesíti előnyben, akkor a mikroszál éppen Önnek teremtett.
Anyag
- 100% mikroszál - poliészter
- Gramázs: 95 g/m2
Szín
- Lila
- Fehér
Jellemzők
- Ajánlott mosási gyakoriság: hetente, minimum 14 naponta egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (gyártói címke alapján)
- Az ágynemű vasalása nem szükséges
Gyakorlati tanácsok
- Első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki
- Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és összecipzárazva
- Használjon az anyagnak és színnek megfelelő mosószert
- Mosás után válasszon kímélő centrifugálási programot
A csomag tartalma a választott variánstól függően
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 80 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroszálas ágynemű |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5902311430741 |
| ? Termék színe: | Lila |
| ? Grammsúly: | 95 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Szív |
| Ágynemű stílusa: | Vidéki, Provence, Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | Mikroszál - poliészter |
| Párna mérete: | 70 x 80 cm |
| Súly: | 0,9 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
