Mikroszálas ágyneműhuzat LACELLE sötétkék
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Mikroszálas ágynemű
Jó választás allergiások, kisgyermekek vagy légzési problémákkal küzdő személyek számára a mikroszálas ágynemű. A sűrűn szőtt poliészter szövetet a finomság, melegség és formai állandóság jellemzi. Kiemelkedően kellemes a textúrája, puha, és ráadásul nem gyűrődik. Ha az egyszerű karbantartást, a meleget és a finom simogatást részesíti előnyben, akkor a mikroszál éppen Önnek való.
Anyag
- 100% mikroszál - poliészter
- Gramázs: 95 g/m2
Szín
- Sötétkék
- Sárga (arany)
Jellemzők
- Javasolt mosás: hetente, minimum kéthetente egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (a gyártói címke szerint)
- Nincs szükség vasalásra
Praktikus tanácsok
- Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt
- Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és összezárva
- Használjon az anyagnak és a színnek megfelelő mosószert
- Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást
A csomag tartalma a kiválasztott változattól függően
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaró huzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 80 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroszálas ágynemű |
|---|---|
| ? Termék színe: | Kék |
| ? Grammsúly: | 95 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Egyszínű |
| Ágynemű stílusa: | Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | Mikroszál - poliészter |
| Párna mérete: | 70 x 80 cm |
| Súly: | 0,9 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
