Mikroszálas ágyneműhuzat CALITHRA világoszöld
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Mikroszálas ágyneműhuzat
Jó választás allergiások, kisgyermekek vagy légzési problémákkal küzdő emberek számára a mikroszálas ágyneműhuzat. A sűrűn szőtt poliészter textil finomságával, melegségével és formaállóságával jellemezhető. Kiemelkedő kellemes szerkezetével, lágyságával, és ráadásul nem gyűrődik. Ha előnyben részesíti a könnyű karbantartást, meleget és finom érintést, akkor a mikroszál éppen Önnek készült.
Anyag
- 100% mikroszál - poliészter
- Gramázs: 95 g/m2
Szín
- Zöld
- Rózsaszín
- Fehér
- Bézs
Jellemzők
- Ajánlott mosás: hetente, minimum 14 naponta
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Az ágyneműt nem szükséges vasalni
Gyakorlati tanácsok
- Az első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki
- Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és zárva
- Használjon a anyagának és színének megfelelő mosószert
- Mosás után válasszon kímélő centrifugálást
A csomag tartalma a kiválasztott változat szerint
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 80 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroszálas ágynemű |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5906679801700 |
| ? Termék színe: | Zöld |
| ? Grammsúly: | 95 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Virágok |
| Ágynemű stílusa: | Vidéki, Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | Mikroszál - poliészter |
| Párna mérete: | 70 x 80 cm |
| Súly: | 0,9 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
