Mikroszálas ágyneműhuzat CALITHRA NORI világoszöld
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Mikroszálas ágyneműhuzat
Jó választás allergiások, kisgyermekek vagy légzési problémákkal küzdők számára a mikroszálas ágyneműhuzat. A sűrűn szőtt poliészter textíliát a finomság, melegség és formaállóság jellemzi. Emellett kellemes struktúrájával, lágyságával és gyűrődésmentességével is kiemelkedik. Ha az egyszerű karbantartást, a meleget és a finom simítást részesíti előnyben, akkor a mikroszál éppen Önnek való.
Anyag
- 100% mikroszál - poliészter
- Gramázs: 95 g/m2
Szín
- Zöld
- Rózsaszín
- Fehér
- Bézs
Jellemzők
- Ajánlott mosás: hetente, minimum 1x 14 nap alatt
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (a gyártó címkéje alapján)
- Az ágyneműt nem szükséges vasalni
Gyakorlati tanácsok
- Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt
- A hálószobai ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és zárt állapotban
- Használjon az anyag és az ágynemű színeinek megfelelő mosószert
- Az ágynemű mosása után válasszon kíméletes centrifugálást
A csomag tartalma a választott variánstól függően
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 80 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroszálas ágynemű |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5906679801304 |
| ? Termék színe: | Zöld |
| ? Grammsúly: | 95 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Virágok |
| Ágynemű stílusa: | Vidéki, Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | Mikroszál - poliészter |
| Párna mérete: | 70 x 80 cm |
| Súly: | 0,9 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
