Mikroszálas ágyneműhuzat ALUNEA világoskék
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Mikroszálas ágyneműhuzat
Jó választás allergiások, kisgyermekek vagy légzési problémákkal küzdők számára a mikroszálas ágyneműhuzat. A sűrűn szőtt poliészter textíliát a finomság, melegség és alakállóság jellemzi. Kiemelkedik továbbá kellemes struktúrájával, lágyságával, és nem gyűrődik. Ha egyszerű ápolást, meleget és gyengéd simogatást részesít előnyben, akkor a mikroszál éppen Önnek való.
Anyag
- 100% mikroszál - poliészter
- Gramázs: 95 g/m2
Szín
- Világoskék
Jellemzők
- Javasolt mosás: hetente, minimum 14 naponta egyszer
- Javasolt mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (a gyártói címke alapján)
- Nem szükséges vasalni az ágyneműt
Gyakorlati tanácsok
- Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt
- A hálószobai ágyneműt külön, mindig kifordítva és zárt állapotban mossa
- Használjon az anyaghoz és a színhez megfelelő mosószert
- Mosás után válasszon kímélő centrifugálást
A csomag tartalma a kiválasztott változat szerint
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 80 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroszálas ágynemű |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5906679802660 |
| ? Termék színe: | Kék |
| ? Grammsúly: | 95 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Virágok |
| Ágynemű stílusa: | Vidéki, Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | Mikroszál - poliészter |
| Párna mérete: | 70 x 80 cm |
| Súly: | 0,9 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
