Mikroszálas ágynemű MAICAN világosszürke
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Mikroszálas ágynemű
Jó választás allergiások, kisgyermekek vagy légzési nehézségekkel küzdők számára a mikroszálas ágynemű. A sűrűn szőtt poliészter anyagot a finomság, melegség és formaállandóság jellemzi. Kiemelkedik kellemes struktúrájával, puhaságával, és emellett nem gyűrődik. Ha a könnyű karbantartást, meleget és lágy simogatást részesíti előnyben, akkor a mikroszálas anyag Önnek lett kitalálva.
Anyag
- 100% mikroszál - poliészter
- Gramázs: 95 g/m2
Szín
- Szürke
Jellemzők
- Ajánlott mosás: minden héten, legalább 14 naponta egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Az ágynemű nem igényel vasalást
Gyakorlati tanácsok
- Az első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki
- Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és becipzározva
- Használjon anyaghoz és színhez megfelelő mosószert
- Mosás után válassza a kíméletes centrifugázást
A csomag tartalma a választott változat szerint
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 80 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroszálas ágynemű |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5906679803384 |
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Grammsúly: | 95 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Díszes, Egyszínű |
| Ágynemű stílusa: | Keleties, Minimalista |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | Mikroszál - poliészter |
| Párna mérete: | 70 x 80 cm |
| Súly: | 0,9 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Ár: | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
