Mikroszálas ágynemű MAICAN sötétkék
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Mikroszálas ágynemű
Jó választás allergiásoknak, kisgyermekeknek vagy légzőszervi problémákkal küzdőknek a mikroszálas ágynemű. A sűrűn szőtt poliészter textíliát jellemzi a gyengédség, melegség és alakállandóság. Kiemelkedik kellemes struktúrájával, selymességével, és nem gyűrődik. Ha az egyszerű karbantartást, meleget és gyengéd simogatást kedveli, akkor a mikroszál ideális az Ön számára.
Anyag
- 100% mikroszál - poliészter
- Gramázs: 95 g/m2
Szín
- Kék
Jellemzők
- Ajánlott mosás: minden héten, minimum 14 naponta
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (gyártó címkéje szerint)
- Az ágyneműt nem szükséges vasalni
Gyakorlati tanácsok
- Első használat előtt az ágyneműt alaposan ki kell mosni
- A ágyneműt külön, mindig kifordítva és cipzárazva mosson
- Használjon megfelelő mosószert az anyaghoz és színhez
- Mosás után válassza a kímélő centrifugálást
A csomag tartalma, a választott változat szerint
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 80 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroszálas ágynemű |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5906679803483 |
| ? Termék színe: | Kék |
| ? Grammsúly: | 95 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Díszes, Egyszínű |
| Ágynemű stílusa: | Keleties, Minimalista |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | Mikroszál - poliészter |
| Párna mérete: | 70 x 80 cm |
| Súly: | 0,9 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Ár: | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
