AKCIÓ Szürke szék KITO II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A szék anyaga
- Műanyag: Szürke
- Fa: Bükk
A szék méretei
- Szélesség: 46 cm
- Ülőfelület szélessége: 46 cm
- Mélység: 54,5 cm
- Ülőfelület mélysége: 41 cm
- Magasság: 80 cm
- Ülésmagasság: 42,5 cm
- Teherbírás: 120 kg
A skandináv stílus szimbóluma kétségkívül a természet. A természet által inspirált stílus harmóniát hoz és északi eleganciát bármely belső térbe. Térjen vissza ön is a természetes gyökerekhez étkezőjében és konyhájában. A skandináv étkezők légiesek, otthonosak és nagyon praktikusak. Tanulja meg kombinálni és rétegezni a pasztell színeket, mintákat és anyagokat. Ne féljen az egyszerű étkezőszékeket hangsúlyosabb kiegészítőkkel kombinálni. A szürke étkezőszék Kito a masszív asztallal meleg hatást kelt. A skandináv Kito székek kényelmesek, kicsi és nagy helyiségekbe is illenek. Az északi atmoszférát friss fűszernövények len függőcserépben és nagy lámpák erősítik.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Fa dekoráció: | Bükkfa |
| ? Mélység: | 54,5 cm |
| ? Magasság: | 80 cm |
| Szélesség: | 46 cm |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Párnázás nélkül |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Fa |
| Minta: | Két szín |
| Ülés anyaga: | Műanyag |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
