AKCIÓ Sötétszürke bársony étkezőszék BORA II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A szék anyaga
- Bársonyszövet: Sötétszürke
- Fa: Bükk
A szék méretei
- Szélesség: 44,5 cm
- Ülés szélessége: 44 cm
- Mélység: 54 cm
- Ülésmélység: 38 cm
- Magasság: 81,5 cm
- Ülésmagasság: 44 cm
- Teherbírás: 110 kg
- Súly: kb. 3,6 kg
Kialakítás
- Kárpitozott étkezőszék minimalista stílusban
- Tömörfa lábak
- Finom és elegáns varrás
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Fedezze fel az új stílusos belső teret, melyet északi országok inspiráltak. A bútorok kiválasztásakor vegye figyelembe a szoba méretét, rendeltetését és saját ízlését. Az népszerű skandináv stílus sokakat meglep könnyedségével, otthonosságával és magas funkcionalitásával. A skandináv étkezőt természetes anyagok és finom színek jellemzik. Az étkezőszék Bora sötétszürke kivitelben magas követelményeket teljesít mind a kényelem, mind az esztétika terén. A tömörfa lábak kiemelik a tér összhatását. Egészítse ki a skandináv Bora széket egy asztallal, melynek fa elemei vannak. Élvezze a közös pillanatokat a családi vacsorák során vagy a baráti összejöveteleken.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Fa dekoráció: | Bükkfa |
| ? Mélység: | 54 cm |
| ? Magasság: | 81,5 cm |
| Súly: | 4 kg |
| Szélesség: | 44,5 cm |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Huzat anyaga: | Bársonyszövet |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Fa |
| Minta: | Két szín |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
