AKCIÓ Mustárszínű SMART COSARO tárolós puff 65x65 cm II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A puff anyaga
- Váz: Bútortábla, fa
- Huzat: POSO 01
- Huzat színe: Mustárszínű
- Huzat összetétele: 100% Poliészter
- Huzat anyaga: Manzsetter (Velúr)
- Odolnost proti oděru (Martindale): 35 000
- Üléstípus: Hab töltet
- Lábak: Műanyag
Megjegyzés: Az árnyalat megjelenítése kissé eltérhet a valóságtól.
A puff Poso szövettel van bevonva, amely finom bordázott textúrával rendelkezik, nagyon kellemes tapintású, magas, 380 g/m2 súlyú és kopásállóságú. A puff szerkezete erős bútortáblából és tömör fából készült. Az ülés hab töltettel van ellátva, ami kényelmes ülést biztosít.
A puff méretei
- Szélesség: 65 cm
- Mélység: 65 cm
- Magasság: 38 cm
- Ülés magassága: 38 cm
- A tárolóhely űrtartalma: kb. 80 l
- Lábak: 2 cm
Felszereltség
- Tárolóhely: Igen
- A nyitást fém pántok biztosítják biztonsági szalaggal
- A puff fogantyúval van ellátva a kényelmes nyitáshoz
Poso
A plüssösen puha Poso anyag megjelenésében manzsetterhez hasonlít. Egyedi 3D hatása kellemes tapintású, emellett rendkívül erős és tartós. A felületi finom szálak könnyen tisztíthatók speciális kárpittisztító szerekkel. Különleges tulajdonságai miatt ülőgarnitúrák, fotelek és székek kárpitozási textíliájaként használják. 100% poliészterből készült magas súllyal.
Fontos paraméter a használt szövetek esetében a szilárdság és a kopásállóság, az úgynevezett Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy egy meghatározott ciklusszámot követően a szövet kopást mutat. Minél nagyobb a szám, annál jobb. A Poso anyag 35 000 ciklussal büszkélkedhet. Az átlagos háztartási szövetek körülbelül 20 000 ciklussal rendelkeznek.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Mustár |
| ? Mélység: | 65 cm |
| ? Magasság: | 38 cm |
| Anyaga: | Kárpitozott |
| Súly: | 6 kg |
| Szélesség: | 65 cm |
| Forma: | Szögletes |
| Huzat anyaga: | Szövet |
| Kialakítás: | Lábakkal |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Minta: | Egyszínű |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel, Tárolóhely nélkül |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
