AKCIÓ Multifunkciós gurulós polc MOBIX 3 kosárral, szürke II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Polipropilén: Szürke
- Acél: Krómozott
Méretek
- Szélesség: 40 cm
- Mélység: 22 cm
- Magasság: 60 cm
- Polc magassága: 25 cm
- Egy polc maximális terhelhetősége: 5 kg
- Súly: 1,2 kg
Kialakítás
- 3 kosár
- Multifunkciós használat
- Lehetőség polcok hozzáadására vagy eltávolítására
- Használat kerekekkel vagy anélkül
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
A praktikus fürdőszobai polcok ideális megoldást jelentenek a rend és az átláthatóság fenntartására. A krómozott acélból és polipropilénből készült könnyű és tartós szerkezetüknek köszönhetően könnyen karbantarthatók, és ellenállnak a nedvességnek. A többszintű polcok lehetővé teszik a hely hatékony kihasználását, és egyszerű hozzáférést biztosítanak minden szükséges holmihoz. A polcok és kerekek hozzáadásának vagy eltávolításának lehetőségével könnyen testre szabhatók az Ön egyedi igényei szerint.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Mélység: | 22 cm |
| ? Magasság: | 60 cm |
| Anyaga: | Fém, Polipropilén |
| Szélesség: | 40 cm |
| Elhelyezés típusa: | Kerekeken |
| Forma: | Egyenes |
| Tárolóhely: | Nyitott tárolóhely, Kosarakkal |
| Polcok száma: | 3 |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
