AKCIÓ Krémszínű puff SMART II. osztály LINCOLN 03
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A puff anyaga
- A huzat összetétele: 100% Poliészter
- A huzat anyaga: Kordbársony (Velúr)
- A huzat színe: Krémszínű - Lincoln 03 (83)
A puff méretei
- Szélesség: 90 cm
- Mélység: 65 cm
- Magasság: 44 cm

Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Krém |
| ? Mélység: | 65 cm |
| ? Magasság: | 44 cm |
| Súly: | 11 kg |
| Szélesség: | 90 cm |
| Huzat anyaga: | Kordbársony |
| Lábak: | Lábakkal |
| Tárolóhely: | Tárolóhely nélkül |
| Teherbírás: | 120 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
