AKCIÓ Kihúzható 2 személyes kanapé LAINE, barna, II. osztály
Termék részletes leírása
A kanapé kinézete
- Kialakítás: Kétszemélyes kanapé
- Méret: Kanapé akár 250 cm-ig
- Szín: Barna
- Huzat: POCO 22
A kanapé anyaga
- A huzat összetétele: 100% Poliészter
- A huzat anyaga: Fényes, sima szövet
- Lábak anyaga: Műanyag
- Habszivacs típusa: T25 hab
- Ülőfelület típusa: Bonnell rugó
A kanapé méretei
- Szélesség: 155 cm
- Mélység: 105 cm
- Magasság: 75 cm
- Ülőmélység: 64 cm
- Ülésmagasság: 38 cm
- Lábmagasság: 3 cm
- Alvófelület: 196 x 125 cm
- Teherbírás: 160 kg
Felszereltség
- Tárolóhely: Igen
- Ágy funkció: Igen
- 2 db díszpárnát tartalmaz
Tegye otthonosabbá a lakását skandináv stílusú kanapékkal. A kétszemélyes és háromszemélyes kanapék ideálisak kis lakásokba, ahol helytakarékosak. Ez a leghelytakarékosabb megoldás az otthoni pihenőzónák számára. A kanapék nemcsak nappalikban, hanem irodákban vagy gyerekszobákban is jól mutatnak. Az összbenyomást tovább fokozza a kanapé kellemes tapintású felülete. Az elmúlt évek trendje a bársonyosan puha kárpitozás vagy a tipikusan bordázott kordbársony. Kényeztesse magát és lazítson.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Barna |
| ? Mélység: | 105 cm |
| ? Magasság: | 75 cm |
| Szélesség: | 155 cm |
| Huzat anyaga: | Szövet |
| Kanapé fekvőfelület: | 196 x 125 cm |
| Kinyitható: | Kinyitható |
| Láb magassága: | 3 cm |
| Lábak: | Lábakkal |
| Nagyság: | Kétszemélyes |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Ülésmagasság: | 38 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
