AKCIÓ Fém falra szerelhető polc SQUARE 114x50 cm II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Fém: Fekete
- Fa: Natúr
Méretek
- Szélesség: 114 cm
- Magasság: 50 cm
- Mélység: 16 cm
- Kisebb polcok mérete: 32 x 16 cm
- Nagyobb polcok mérete: 42 x 16 cm
- Súly: 2,76 cm
Kialakítás
- Fém szerkezet fa polcokkal kombinálva
- 4 polc különböző méretekben
- Modern aszimmetrikus kialakítás ipari stílusban
- A szerelési anyagok nem részei a csomagnak
Stílusos és praktikus megoldás
Olyan módot keres, amellyel hatékonyan kihasználhatja a teret és egyben elegáns megjelenést is adhat a belső térnek? Ez a modern ipari polc funkcionalitást kombinál időtlen dizájnnal. A fém szerkezetnek és a fa polcoknak köszönhetően nemcsak stabil, hanem esztétikailag is lenyűgöző. Kiválóan alkalmas dekorációk, könyvek vagy növények kiállítására, és könnyen alkalmazkodik különböző belső stílusokhoz. Adjon otthonának egy elemet, amely praktikus és egyben stílusos.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fekete |
| ? Mélység: | 16 cm |
| ? Magasság: | 50 cm |
| Anyaga: | Fa, Fém |
| Súly: | 2,76 kg |
| Szélesség: | 114 cm |
| Elhelyezés: | Falra szerelt |
| Forma: | Téglalap |
| Készletek: | Darabos |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
