AKCIÓ Fehér szék OSAKA II. minőség
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Szék anyaga
- Polipropilén: Fehér
- Fém: Fa dekor
Szék méretei
- Szélesség: 46 cm
- Magasság: 84 cm
- Mélység: 51 cm
- Ülési magasság: 44 cm
- Ülőke mélysége: 41 cm
- Ülőke szélessége: 46 cm
- Súly: kb. 3,3 kg
Kialakítás
- Ergonomikusan kialakított ülés
- Stabil fém szerkezet
- Biztonságos csúszásgátló adapterek
- Könnyen karbantartható könnyű ülés
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
- A szék csak otthoni használatra készült
Minimalizmus, ami elbűvöl
Skandináv stílus sok designkedvelő szívét meghódította egyszerűségük, funkcionalitásuk és időtlen megjelenésük révén. Pontosan ilyen ez a szék is – tiszta vonalak és semleges színek, amelyek könnyen illeszkednek bármilyen enteriőrbe. Legyen szó étkezőasztal melletti elhelyezésről, dolgozószobáról vagy vendégszobáról, mindig könnyedséget, eleganciát és modernséget sugároz. A skandináv design nem csupán az esztétikára, hanem a kényelemre is fókuszál, és ezt a szék tökéletesen teljesíti.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Mélység: | 51 cm |
| ? Magasság: | 84 cm |
| Súly: | 4 kg |
| Szélesség: | 46 cm |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla alakja: | Lekerekített |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Párnázás nélkül |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Készletek: | Darabos |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Minta: | Két szín |
| Teherbírás: | 100 kg |
| Ülés anyaga: | Műanyag |
| Ülésmagasság: | 44 cm |
| Ülésmélység: | 41 cm |
| Ülésszélesség: | 46 cm |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
