AKCIÓ Fehér szék KITO II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A szék anyaga
- Műanyag: Fehér
- Fa: Bükk
A szék méretei
- Szélesség: 46 cm
- Ülő rész szélessége: 46 cm
- Mélység: 54,5 cm
- Ülő rész mélysége: 41 cm
- Magasság: 80 cm
- Ülőmagasság: 42,5 cm
- Teherbírás: 120 kg
A skandináv stílus szimbóluma kétségtelenül a természet. A természet által inspirált stílus harmóniát és északi eleganciát hoz az összes enteriőrbe. Térj vissza a természetes gyökerekhez az étkeződben és a konyhádban. A skandináv étkezők légiesek, barátságosak és nagyon praktikusak. Tanuld meg kombinálni és rétegezni a pasztell színeket, mintákat és anyagokat. Egyszerű étkezőszékeket bátran kombinálhatod látványosabb kiegészítőkkel. Fehér étkezőszék Kito masszív asztallal meleg eredményt ad. Skandináv Kito székek kényelmesek, és jól illenek kicsi és nagy helyiségekbe is. Az északi hangulatot friss fűszernövények lenből készült függő kaspókban és nagy lámpák erősítik meg.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Fa dekoráció: | Bükkfa |
| ? Mélység: | 54,5 cm |
| ? Magasság: | 80 cm |
| Súly: | 4 kg |
| Szélesség: | 46 cm |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Párnázás nélkül |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Fa |
| Minta: | Két szín |
| Ülés anyaga: | Műanyag |
| Ülésmagasság: | 42,5 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
