AKCIÓ Fehér függőszék KOKON állvány nélkül II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Műrattan
- Acél keret
Szín
- Fehér
A szék méretei
- Szélesség: 108 cm
- Mélység: 70 cm
- Magasság: 115 cm
- Teherbírás: 150 kg
Kialakítás
- A csomag tartalmazza a széket és a függesztőrugót
- A kokon szövése kissé eltérhet
- Az állvány és a párnázat nem része a csomagnak
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Biztonsági figyelmeztetés
- A széket csak teljes összeszerelés után használja. Az összeszerelést minden vásárló saját felelősségére végzi.
- Mielőtt beleülne a székbe, győződjön meg arról, hogy a függeszték szilárdan rögzített.
- A szék nem alkalmas erős oldalirányú hintázásra.
- Ha állványt használ a szék felfüggesztésére, helyezze azt sík és szilárd felületre, ahol pozíciója stabil lesz (pl. padló, burkolt terasz).
- 6 év alatti gyermekek csak felnőtt felügyelete mellett használhatják a széket!
Élvezze a nyugodt pillanatokat saját privát kuckójában. A függőszék nem csupán egy üléhely, hanem egy módszer is arra, hogy lassítson és új energiára tegyen szert. A finom hintázás segít ellazítani a testet és az elmét, akár a kertben, akár bent egy kedvenc könyv olvasása közben relaxál. Az ellenálló anyagoknak és az elegáns designnak köszönhetően stílusos kiegészítője lesz minden térnek – és az ön új kedvenc helye.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Mélység: | 70 cm |
| ? Magasság: | 115 cm |
| ? Típus: | Függő |
| Súly: | 30 kg |
| Szélesség: | 108 cm |
| Állvány: | Nem |
| Forma: | Tojás |
| Fotel anyaga: | Műanyag rattan, Acél |
| Kialakítás: | Hintaágy |
| Minta: | Egyszínű |
| Párnázat: | Nincs párnázat |
| Rögzítés módja: | Állványon |
| Teherbírás: | 150 kg |
| Stílus: | Modern |
Sestavení závěsného křesla KOKON
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
