AKCIÓ Bézs U alakú ülőgarnitúra SMART COSARO 295x140 cm II. minőség
Termék részletes leírása
A kanapé anyaga
- Váz: Fa, forgácslap
- Kárpit: POSO 02
- Kárpit színe: Bézs
- Kárpit összetétele: 100% Poliészter
- Kárpit anyaga: Bársony (Velúr)
- Kopásállóság (Martindale): 35 000
- Ülőfelület típusa: Hab kitöltés
- Hab típusa: Poliuretán hab T30
- Rugók: Hullámrugók
- Lábak: Műanyag
A garnitúra Poso szövettel van bevonva, amely finom bordázott textúrával rendelkezik, nagyon kellemes tapintású, magas 380g/m2 súlyú és kopásálló. Az ülőgarnitúra ülőfelülete minőségi és hosszú távon formálható poliuretán habból készült, hullámrugókkal erősített. A kanapé szerkezete tömör fenyő- és bükkfából készült, kiegészítő anyagként forgácslap, réteg- és farostlemez is használatos.
A kanapé méretei
- Kialakítás: U alakú ülőgarnitúra
- Szélesség: 295 cm
- Mélység: 140 cm
- Magasság: 83 cm
- Ülésmagasság: 38 cm
- Ülőfelület mélysége: 71 cm / 130 cm
- Alvófelület: 140 x 265 cm
- Lábak: 5 cm
Felszerelés
- Tárolóhely: Igen (az ülőgarnitúra középső része)
- Ággyá alakítható: Igen
- Szabadon álló párnák: 4 db
- A kanapé hátulja kárpitozott: Igen
Ággyá alakítható
- Átalakítható ágyra: Igen
- Ágy mérete: 140 x 265 cm
- Átalakítás típusa: Kézi mechanizmus nélküli átalakítás
Szétszerelt állapotban szállítjuk.
Poso
Plüssösen puha Poso szövet megjelenése mancseszterre emlékeztet. Egyedi 3D hatása tapintásra kellemes, továbbá rendkívül tartós és ellenálló. A finom rostok tisztítása könnyen elvégezhető speciális, kárpitozott bútorokhoz való tisztítószerekkel. Különleges jellemzői miatt ülőgarnitúrák, fotelek és székek kárpitozó anyagaként használják. 100% poliészterből készült, magas grammsúlyú.
Fontos paraméter az anyagoknál azok szilárdsága és kopásállósága, azaz a Martindale-teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy egy bizonyos ciklusszámot meghaladva az anyag kopást mutat. Minél magasabb a szám, annál jobb. Poso anyag 35 000 ciklussal büszkélkedhet. Átlagos otthoni anyagok körülbelül 20 000 ciklust bírnak ki.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Bézs |
| ? Mélység: | 140 cm |
| ? Magasság: | 83 cm |
| Súly: | 80 kg |
| Szélesség: | 295 cm |
| Forma: | U alakú |
| Huzat anyaga: | Szövet |
| Kanapé fekvőfelület: | 140 x 265 cm |
| Karfák: | Karfákkal |
| Kinyitható: | Kinyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Nagyság: | Többszemélyes |
| Sarok típusa: | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Teherbírás: | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Ülésmagasság: | 38 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
