Porcelán sütőtök dekoráció PUMPKIN WHITE 12x13 cm fehér
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Porcelán
Szín
- Fehér
Mérete
- Szélesség: 12 cm
- Mélysége: 12 cm
- Magasság: 13 cm
- Súly: 490 g
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kiegészítők és dekorációk |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4007698473259 |
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Mélység: | 12 cm |
| ? Magasság: | 13 cm |
| Anyaga: | Porcelán |
| Szélesség: | 12 cm |
| Forma: | Ovális |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
