Napelemes lámpa FLARION lánghatással 48,5 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Műanyag: Fekete
Méretek
- Magasság: 48,5 cm
- Átmérő: 8 cm
- A világítás színe: Meleg fehér
- Súly: 0,12 kg
Kialakítás
- 12 x SMD LED
- Lobogó lánghatás
- Vízálló fedettség IP44
- 1x AAA Ni-MH 1,2V 200 mAh akkumulátor
- Be-/kikapcsoló gomb
- Teljes töltés esetén működési idő 6 - 8 óra
- Telepítés a kert bármely pontjára földbe szúrható rendszerrel
Élvezze a nyugodt pillanatokat a kertjében a lágy fény révén, amely barátságos atmoszférát teremt. Legyen szó baráti esti összejövetelről vagy csak egy nyugodt pihenésről egy fárasztó nap után, a megfelelő világítás csodákat tehet. Az egyszerű telepítésnek köszönhetően kényelmes zugokat alakíthat ki pontosan ott, ahol szüksége van rá. Használja ki az udvara kínálta lehetőségeket és tegye felejthetetlenné a mindennapi pillanatokat a szabad ég alatt.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti kiegészítők |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8718026585792 |
| ? Termék színe: | Fekete |
| ? Átmérő: | 8 cm |
| ? Magasság: | 48,5 cm |
| Anyaga: | Műanyag |
| Súly: | 0,12 kg |
| Elhelyezés típusa: | Földi |
| Forrás: | Napelem |
| Irányítás: | Kapcsolóval |
| Kialakítás: | Klasszikus, Dekoratív |
| Színhőmérséklet: | Meleg fehér |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
