KATO SIRVON kerti szett - 2 szék és kerek asztal, fekete/fehér
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Szék: Polipropilén – fehér
- Asztal: Fém – fekete
A szék méretei
- Szélesség: 54 cm
- Ülőfelület szélessége: 30–46 cm
- Háttámla szélessége: 52,5 cm
- Mélység: 55 cm
- Ülőfelület mélysége: 41 cm
- Magasság: 82,5 cm
- Ülésmagasság: 45 cm
- Háttámla magassága: 39 cm
- A földtől a karfáig: 65 cm
- Teherbírás: 120 kg
Az asztal méretei
- Hossz: 50 cm
- Szélesség: 50 cm
- Magasság: 70 cm
- Súly: 2,5 kg
Kialakítás
- Praktikus és mobilis kerti szett
- Kisebb erkélyre vagy teraszra is alkalmas
- Rakásolható szék
- A székek lábai leszerelhetők a könnyű szezon utáni tárolás érdekében
- Középen fogantyú az asztal könnyű áthelyezéséhez
- Az asztal tartós fémszerkezete
- A műanyag nem UV-stabil, javasoljuk, hogy a székeket védje a hosszú távú napsugárzástól
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti bútor |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fehér, Fekete |
| ? Típus: | Ülőgarnitúra |
| Súly: | 11,3 kg |
| Asztal anyaga: | Fém |
| Asztal átmérője: | 50 cm |
| Asztal magassága: | 70 cm |
| Elhelyezhetőség: | Rögzített |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla kialakítása: | Perforált |
| Karfák: | Karfákkal |
| Készletek: | Készletek |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Műanyag |
| Minta: | Egyszínű |
| Összecsukható: | Egymásra rakható |
| Szék anyaga: | Műanyag |
| Szék magassága: | 82,5 cm |
| Szék mélysége: | 55 cm |
| Szék szélessége: | 54 cm |
| Ülés anyaga: | Műanyag |
| Ülésmagasság: | 45 cm |
| Ülőhelyek száma: | 2 személy számára |
| Stílus: | Modern |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
