Macskakaparáda LUNICAT 49x30 cm, bézs
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Fa: Természetes
- Jutakötél: Természetes
Méretek
- Hosszúság: 49 cm
- Szélesség: 30 cm
- Magasság: 16 cm
- Súly: 0,55 kg
- Csomagolási méret: 51 x 17 x 6 cm
Részletek
- Kaparó macskáknak pihenőhellyel
- Erdős kialakítás
- Stabil alap
- Stabil kötélből készült kaparófelület
Szórakozás és kényelem kedvencének
A macskák imádnak játszani, mászni és felfedezni új kalandokat. Ez a kaparó remek kiegészítő minden olyan otthonba, ahol a kedvencek különleges gondoskodásban részesülnek. A gondosan tervezett dizájn nemcsak megvédi a bútorokat a karmolásoktól, hanem elegendő ösztönzést is nyújt a macskák természetes ösztöneinek kielégítésére. Az erős kötél és a stabil szerkezet hosszú órákon át tartó szórakozást biztosít. Ajánljon kedvencének egy helyet, ahol játszhat, élesítheti karmait és relaxálhat.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kaparó oszlopok és pihenőhelyek macskáknak |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903678594145 |
| ? Termék színe: | Bézs |
| ? Hosszúság: | 49 cm |
| ? Magasság: | 16 cm |
| Anyaga: | Fa, Állítható |
| Súly: | 0,55 kg |
| Szélesség: | 30 cm |
| Kialakítás: | Kaparófa |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
