Kihúzható 3 személyes kanapé VELORA 215x103 cm, sötétkék Dunbar 45
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A kanapé megjelenése
- Kialakítás: Kihúzható kanapé
- Méret: Kanapé 250 cm-ig
- Szín: Sötétkék
- Huzat: Dunbar 45
A kanapé anyaga
- Huzat anyaga: Velúr finom textúrával
- Huzat összetétele: 94% poliészter | 6% nejlon
- Kopásállóság (Martindale): 80 000 ciklus
- Ülőkép típusa: Kárpitos hab
- Hab típusa: T30 (közepesen kemény)
- Hab magassága: 10 cm
- Rugók: Hullámrugók
- Lábak: Műanyag
- Szerkezet: Tömör fa és farostlemez
A kanapé méretei (tolerancia +/- 3%)
- Szélesség: 215 cm
- Mélység: 103 cm
- Magasság: 85 cm / 72 cm
- Ülőkész szélessége: 200 cm
- Üléspozíció magassága: 44 cm
- Ülőkész mélysége: 87 cm
- Lábak magassága: 4,5 cm
- Karfák szélessége: 6 cm
- Karfák magassága: 72 cm
- Karfák mélysége: 103 cm
- Alvófelület: 146 x 200 cm
- Teherbírás: 110 kg / 1 ülőhely
- Súly: 68 kg
Felszereltség
- Tárolóhely: Igen
- Tárolóhely elhelyezése: A kanapé ülőrésze alatt
- Háttámla párnák 3 db
- Díszpárnák
- A kanapé hátsó része is kárpitozott
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
- Szerelési útmutató a csomagban
Ágy funkció
- Kihúzható: Igen
- Ágy mérete: 146 x 200 cm
- Kihúzási típus: Felnyitható mechanizmus lehajtható háttal
Dunbar szövet
A Dunbar szövet egy kifejezett szerkezeti anyag plasztikus felülettel, amely modern és időtlen megjelenést kölcsönöz a bútornak. A 94% poliészter és 6% nejlon kombinációjának köszönhetően erős, ellenálló, és tapintásra is kellemes. A 300 g/m²-es magasabb grammsúly kiemeli kiváló minőségű kidolgozását, és biztosítja, hogy az anyag robusztusnak és stabilnak tűnjön még mindennapos használat mellett is.
Nagy előnye a kopásállóság, amely eléri a 80 000 Martindale ciklust, így különösen alkalmas kanapék, sarokkanapék és fotelek kárpitozására. Jó bolyhosodás elleni védelem és színtartósság a súrlódással és fényhatással szemben, mely segít hosszú távon megőrizni a megjelenését változatlanul. A Dunbar ezért ideális választás azoknak, akik a dizájnt és a praktikumot szeretnék ötvözni otthonukban.

Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kanapék |
|---|---|
| ? Termék színe: | Kék |
| ? Mélység: | 103 cm |
| ? Magasság: | 85 cm |
| Súly: | 68 kg |
| Szélesség: | 215 cm |
| Forma: | Egyenes |
| Huzat anyaga: | Szövet |
| Kanapé fekvőfelület: | 146 x 200 cm |
| Karfák: | Karfákkal |
| Kinyitható: | Kinyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Ülésmagasság: | 44 cm |
| Helyek száma: | Háromüléses |
| Lábmagasság: | 4,5 cm |
| Ülésmélység: | 87 cm |
| Ülésszélesség: | 200 cm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
