Tavaszi dekoráció CRAQUELE MADARAK 19,5 cm - több színben
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Kerámia
Szín
- Krém
- Zöld
- A variációk közül választható
Méretek
- Szélesség: 19,5 cm
- Magasság: 13 cm
- Mélység: 8,5 cm
- Tömeg: 0,59 kg
Kialakítás
- Finom tavaszi vagy húsvéti dekoráció
- Filc alj védi az érzékeny felületeket
- A dekoráció 3 egymáshoz kapcsolt madárkát tartalmaz
- 2 színváltozatban elérhető
- Az ár 1 db-ra vonatkozik
Kedves tavaszi frissítés
Ezek a kerámia madárkák a markáns repedezett mázzal játékosságot és a tavaszi időszak varázsát hozzák minden otthonba. Finom kidolgozásuknak és pasztell színeiknek köszönhetően kedvesen és ízlésesen mutatnak – remekül mutatnak komódon, polcon vagy ünnepi asztal részeként. Ideális kiegészítők mindenkinek, aki szeretne egy kis vidám hangulatot vinni otthonába, és emlékeztetni a tavasz legbájosabb szépségére.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Húsvéti dekorációk |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| ? Termék színe: | Krém, Zöld |
| ? Mélység: | 8,5 cm |
| ? Magasság: | 13 cm |
| Anyaga: | Kerámia |
| Súly: | 0,59 kg |
| Szélesség: | 19,5 cm |
| Minta: | Húsvéti |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
