Mentolos termo hátizsák TROLLEY
Termék részletes leírása
Anyag
- Oxford
Szín
- Mentol
Méretek
- Szélesség: 36 cm
- Magasság: 51 cm
- Súly: 0,48 kg
- Maximális terhelhetőség: 15 kg
Kialakítás
- Fő rekesz és külső cipzáras zseb
- 3 különálló hely a palackoknak az elülső zsebben
- A táska vízálló
- Ideális kirándulásokhoz vagy gyerekeknek iskolába
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hőtáskák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5902802912985 |
| ? Termék színe: | Mentol |
| ? Magasság: | 51 cm |
| Anyaga: | Poliészter |
| Szélesség: | 36 cm |
| Teherbírás: | 15 kg |
| Térfogat: | 30 l |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
