Fehér függőszék KOKON állvánnyal, fehér-szürke párna
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Szövet: 100% poliészter
- Műrattan
- Acélkeret
Szín
- Fehér
- Szürke
A szék méretei
- Szélesség: 108 cm
- Mélység: 70 cm
- Magasság: 115 cm
- Ülésmagasság: 72 cm
Az állvány méretei
- Szélesség: 102 cm
- Mélység: 105 cm
- Magasság: 195 cm
- Rúd átmérője: 4,5 cm
- Maximális terhelés: 130 kg
A párna méretei (±5 cm)
- Szélesség: 110 cm
- Hossz: 95 cm
- Fej támogatás szélessége: 45 cm
- Fej támogatás hossza: 20 cm
- Ülőpárna: kb. 60 × 45 cm
- Háttámla: kb. 55 × 45 cm
- Oldalsó támaszok: kb. 45 × 35 cm
Megj.: A megadott méretek kissé eltérhetnek a mérési módtól és a töltet rugalmasságától függően.
Kialakítás
- A csomag tartalma: szék, párnák, függesztő rugó és állvány
- Beltéri és kültéri használatra is alkalmas
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Biztonsági figyelmeztetések
- A széket csak teljes összeszerelés után használja. Az összeszerelést a vásárló saját felelősségére végzi.
- Használat előtt győződjön meg arról, hogy a függesztés szorosan rögzítve van.
- A szék nem alkalmas intenzív oldalsó lengésre.
- Az állvány használata során helyezze azt sík és szilárd felületre, ahol stabil a pozíciója (pl. padló, burkolt terasz).
- 6 év alatti gyermekek csak felnőtt felügyelete mellett használhatják a széket.
Élvezze a nyugodt pillanatokat saját békés zugában. A függőszék nemcsak ülőhely, hanem egy mód arra is, hogy lelassítson és új energiát gyűjtsön. A finom hintázás segít ellazítani a testet és elmét, akár kint a kertben pihen, akár bent egy kedvenc könyvet olvasva. Az ellenálló anyagoknak és elegáns kialakításának köszönhetően minden tér stílusos kiegészítője lesz – és az ön kedvenc helye.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Függőfotelek |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fehér, Szürke |
| ? Mélység: | 105 cm |
| ? Magasság: | 195 cm |
| ? Típus: | Függő |
| Anyaga: | Szövet, Műanyag rattan, Acél |
| Súly: | 30 kg |
| Szélesség: | 102 cm |
| Állvány: | Igen |
| Forma: | Tojás |
| Fotel magassága: | 115 cm |
| Fotel mélysége: | 70 cm |
| Fotel szélessége: | 108 cm |
| Kialakítás: | Hintaágy |
| Minta: | Mintával |
| Párnázat: | Párnázott |
| Rögzítés módja: | Állványon |
| Teherbírás: | 130 kg |
| Ülésmagasság: | 72 cm |
Sestavení závěsného křesla KOKON
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
