2 db mikroszálas ágyneműhuzat szett KARÁCSONYI ERDŐ piros + Jersey lepedő 180 x 200 cm fehér, franciaágy
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Ágyneműhuzat: 100% mikroszál
- Lepedő: 100% pamut | 145 g/m2
Szín
- Piros
- Fehér
Méretek
- Ágyneműhuzat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
- Lepedő: 180 x 200 cm
Kialakítás
- Az ágyneműhuzat cipzáros záródással rendelkezik
- Az ágyneműhuzat vasalást igényel
- Ajánlott mosási hőmérséklet 40 °C
- A lepedő gumis, feszített
- A lepedő alacsony hőmérsékleten szárítógépben szárítható
A készlet tartalma
- 2 db paplanhuzat 140 x 200 cm
- 2 db párna 70 x 90 cm
- 1 db lepedő 180 x 200 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Franciaágy |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fehér, Piros |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Karácsonyi |
| Ágynemű stílusa: | Vidéki |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% mikroszál |
| Exkluzív minta: | igen |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Szélesség: | Kétszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Évszak: | Tél |
| Kell-e vasalni: | Igen |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
| Lepedő mérete: | 180 x 200 cm |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
