Design fotel CLOVER BREGO, mustárszínű BREGO 68
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Kárpit anyaga: 100% poliészter
- Kárpit grammsúly: 280 g/m²
- Kárpit szövet: BREGO 68
- Szín: Mustárszínű
- Kopásállóság (Martindale): 45 000 ciklus
Méretek
- Szélesség: 69 cm
- Ülőfelület szélessége: 50 cm
- Mélység: 68 cm
- Ülőfelület mélysége: 48 cm
- Magasság: 71 cm
- Ülőfelület magassága: 44 cm
- Súly: 14,5 kg
- Csomag mérete: 72 x 72 x 51 cm
Kialakítás
- Egyszerű, minimalista megjelenés
- Kiemelkedő szövött szerkezet
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
BREGO
Brego kárpit anyag kiemelkedő szövött szerkezettel rendelkezik, amely természetes és enyhén rusztikus megjelenést kölcsönöz a bútornak. 100% poliészterből készült, így kellemes tapintású és praktikus a mindennapi használatra. A CLOVER BREGO fotelen barátságos hatást kelt és melegebb karaktert ad a belső térnek.
A Brego jó kopásállóságáról és szövetszilárdságáról ismert, ami hosszú élettartamot biztosít gyakori használat mellett is. Az anyag jó színtartóssággal rendelkezik és könnyen karbantartható, így alkalmas fotelek, kanapék és más háztartási bútorok kárpitozására.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fotelek |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fekete, Mustár |
| ? Mélység: | 68 cm |
| ? Magasság: | 71 cm |
| Anyaga: | Kárpitozott |
| Súly: | 14,5 kg |
| Szélesség: | 69 cm |
| Huzat anyaga: | Szövet |
| Karfák: | Karfákkal |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Lábak: | Fém |
| Minta: | Egyszínű |
| Ülésmagasság: | 44 cm |
| Ülésmélység: | 48 cm |
| Ülésszélesség: | 50 cm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
