LARK zöld díszpárna 45x45 cm
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
OXFORD világosszürke függöny 140x250 cm
Raktáron
(>10 db)
4 064 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
122 254 Ft
–18 %
Világosszürke 2 személyes kanapé MANDI
Raktáron
(>10 db)
99 986 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Természetes juta párna a padlón való üléshez RITUAL
Raktáron
(>10 db)
8 145 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
4 931 Ft
–64 %
BUKAN fekete kerámia váza 21 cm
Raktáron
(>10 db)
1 755 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Tealámpás tartó TEALIGHT HOUSE FACADE, krémszínű
Raktáron
(>10 db)
3 044 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
HAYDEN CAULDRON WHITE virágcserep készlet műanyag belsővel, 3db
Raktáron
(7 db)
10 185 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
FIEN mikroplüss pléd 150x200 cm, világosbarna
Raktáron
(10 db)
5 934 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Dekoratív párnácska TAFFY 45x45 cm, barna
Raktáron
(>10 db)
3 214 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
2 533 Ft
–9 %
Kültéri párna LETORIN 45x45 cm, barna
Raktáron
(>10 db)
2 288 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Kültéri párna CALINO 45x45 cm, világosszürke
Raktáron
(>10 db)
2 533 Ft
Kiárusítás
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 214 Ft
–40 %
MELANIE díszpárna 45x45 cm, lila
Raktáron
(>10 db)
1 917 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
2 533 Ft
–9 %
Kültéri párna BANARA 45x45 cm, mintás
Raktáron
(>10 db)
2 288 Ft
5 067 Ft
–7 %
2 db kültéri párna CALINO 45x45 cm, világosszürke
Raktáron
(>10 db)
4 710 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Huzat: 100% pamut
- Töltet: 100% poliészter
Méretek
- Szélesség: 45 cm
- Hossza: 45 cm
Kialakítás
- Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C
- Ne használj fehérítőt
- Ne szárítsa szárítógépben
- Cipzáros záródás
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Díszpárnák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8714503975704 |
| ? Termék színe: | Zöld |
| ? Hosszúság: | 45 cm |
| ? Típus: | Díszpárnák |
| Párna mérete: | 45 x 45 cm |
| Szélesség: | 45 cm |
| Töltet: | 100% poliészter |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Elhelyezés: | Beltéri |
| Forma: | Négyzet |
| Minta: | Absztrakció |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
