Díszpárna IMPRIME TILAK 40x40 cm, színes
Kapcsolódó termékek
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 683 Ft
–41 %
Konyharuhák LINEA 45x60 cm, 3 db-os készlet - több változatban
Raktáron
(>10 db)
988 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
13 586 Ft
–9 %
Műanyag TREGO szék karfákkal, kék
Raktáron
(>10 db)
12 247 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 343 Ft
–47 %
FOOD praktikus tányéralátét 32x47 cm szalvétával 40x40 cm
Raktáron
(>10 db)
711 Ft
Akció
Újdonság
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
2 193 Ft
–31 %
Szervírozó deszka EGGUNO 20x30 cm
Raktáron
(>10 db)
1 513 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 384 Ft
–21 %
Fotótapéta ajtóra JUNGLE BRIDGE 86x200 cm
Raktáron
(>10 db)
2 666 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 037 Ft
–37 %
MIOBRILL univerzális otthoni szőnyeg 40x60 cm
Raktáron
(>10 db)
653 Ft
Újdonság
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Fali polcok VIREON barna, 2 darabos szett
Raktáron
(>10 db)
2 636 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Fali dekoráció JUDAS MEDAL Ø 58 cm
Raktáron
(>10 db)
5 424 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 214 Ft
–40 %
GRILL AND SERVE alacsony derék kötény ökobőr, fekete
Raktáron
(>10 db)
1 910 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
7 634 Ft
–11 %
SOLA KNIFE késkészlet fa blokkban, 6 db
Raktáron
(>10 db)
6 778 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
PALM pohár bambusz fedéllel és szívószállal 400 ml
Raktáron
(>10 db)
1 853 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 173 Ft
–47 %
Rozsdamentes só- és borsszóró SALPE 7 cm - több színben
Raktáron
(>10 db)
613 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
9 335 Ft
–5 %
Termosz bögre szívószállal TERMOS 1000 ml, szürke
Raktáron
(>10 db)
8 837 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Huzat anyaga: 100% pamut
- Betét anyaga: 100% poliészter
Szín
- Piros
- Kék
Méretek
- Szélesség: 40 cm
- Hossz: 40 cm
- Vastagság: 5 cm
- Súly: 0,463 kg
Kialakítás
- Levehető és mosható huzat cipzáras záródással
- A töltet a csomag részét képezi
- Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C
- Ne fehérítse
- Szárítógépben szárítani tilos
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Díszpárnák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 3701461330527 |
| ? Termék színe: | Piros, Kék |
| ? Hosszúság: | 40 cm |
| ? Típus: | Díszpárnák |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 °C |
| Párna mérete: | 40 x 40 cm |
| Súly: | 0,463 kg |
| Szélesség: | 40 cm |
| Töltet: | 100% poliészter |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Elhelyezés: | Beltéri |
| Forma: | Négyzet |
| Huzat anyaga: | 100% pamut |
| Minta: | Mintával |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
