Bársony díszpárna WIES 45x45 cm, zöld
Kapcsolódó termékek
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
2 533 Ft
–9 %
Kültéri párna PAVELLO 45x45 cm, színes
Raktáron
(>10 db)
2 288 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Kültéri párna EMPARO 50x50 cm, rózsaszínű
Raktáron
(>10 db)
2 533 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
NANOU bársony díszpárna 45x45 cm, zöld
Raktáron
(3 db)
3 214 Ft
5 067 Ft
–7 %
2 db kültéri párna CALINO 45x45 cm, azúrkék
Raktáron
(>10 db)
4 710 Ft
5 067 Ft
–7 %
2 db kültéri párna EMPARO 50x50 cm, világosszürke
Raktáron
(>10 db)
4 710 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 384 Ft
–9 %
Kültéri párna GRAVES 50x50 cm, sárga
Raktáron
(>10 db)
3 057 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 214 Ft
–10 %
Dekoratív párna RORY 45x45 cm, rózsaszín
Raktáron
(>10 db)
2 876 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
2 533 Ft
–9 %
Kültéri párna CALINO 45x45 cm, bordó
Raktáron
(>10 db)
2 288 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 384 Ft
–40 %
Karácsonyi kék díszpárna 40 x 40 cm
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
2 533 Ft
akár: –8 %
Kültéri párna PEACSY 38x38 cm - több változat
Raktáron
(>10 db)
2 308 Ft-tól
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
2 533 Ft
–9 %
Kültéri párna TROPELIS 45x45 cm, bézs
Raktáron
(>10 db)
2 288 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 044 Ft
–14 %
Kültéri párna FERGUS 50x30 cm, fekete
Raktáron
(>10 db)
2 614 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Kültéri párna CALINO 45x45 cm, barna-narancssárga
Raktáron
(>10 db)
2 533 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 214 Ft
–34 %
Dekorációs párna RORY 45x45 cm, világos zöld
Raktáron
(>10 db)
2 116 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Huzat: 100% pamut
- Töltet: 100% poliészter
Szín
- Zöld
Méretek
- Szélesség: 45 cm
- Hossza: 45 cm
Kiegészítő paraméterek
- Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C
- Nem fehéríhető
- Nem szárítható szárítógépben
- Cipzáros záródás
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Díszpárnák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8714503969536 |
| ? Termék színe: | Zöld |
| ? Hosszúság: | 45 cm |
| ? Típus: | Díszpárnák |
| Párna mérete: | 45 x 45 cm |
| Szélesség: | 45 cm |
| Töltet: | 100% poliészter |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Elhelyezés: | Beltéri |
| Forma: | Négyzet |
| Minta: | Sima |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
