2x OXFORD sötétkék függöny 140x250 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% poliészter (mikroszál)
Szín
- Sötétkék
Méret +/- 3%
- Szélesség: 140 cm
- Magasság: 250 cm
- A fémkarika belső átmérője: 4 cm
Részletek
- Részben sötétítő függöny
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C
- Ne fehérítse
- Ne tisztítsa vegyileg
- Szárítógépben szárítani tilos
- Vasalás 110 °C-ig
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Családi csomag Függönyök |
|---|---|
| ? Termék színe: | Kék |
| ? Méret: | 140 x 250 cm |
| ? Hosszúság: | 201 - 300 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 °C |
| Szélesség: | 101 - 200 cm |
| Elhelyezés: | Beltéri |
| Felakasztási rendszer: | Gyűrűk |
| Minta: | Egyszínű |
| Fényáteresztő képesség: | Részben sötétítő |
| Méteráru: | Kész |
| A fémkarika átmérője: | 4 cm |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
