Bárszék fekete lábakkal ARCETO VELVET, sötétszürke
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársony szövet: sötétszürke
- Fém: fekete
Méretek
- Szélesség: 43,5 cm
- Magasság: 104 cm
- Mélység: 49 cm
- Ülésmagasság: 76 cm
- Ülőfelület mélysége: 32,5 cm
- Háttámla magassága: 31 cm
- Súly: 5,4 kg
- Teherbírás: 110 kg
Kialakítás
- Időtálló design kiváló ergonómiával
- Finom kárpit
- Erős fém szerkezet
- A lábak alátétekkel védik a padlót a karcolások ellen
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Stílus és kényelem minden napra
A bárszékek nagyszerű kiegészítői a modern konyháknak és házi bároknak, ahol kellemes helyet kínálnak egy gyors reggelihez, baráti összejövetelhez vagy esti kikapcsolódáshoz. Magasabb kialakításuk és a kényelem iránti figyelem révén ideális támaszt nyújtanak ülés közben, miközben elegáns és szellős megjelenést kölcsönöznek az enteriőrnek. Könnyen összehangolhatók a konyhaszigettel vagy bárpulttal, így praktikus és stílusos tér jön létre.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bárszékek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332073511 |
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Mélység: | 32,5 cm |
| ? Magasság: | 104 cm |
| Súly: | 5,4 kg |
| Szélesség: | 43,5 cm |
| Forgatható: | Nem |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Huzat anyaga: | Bársonyszövet |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Teherbírás: | 110 cm |
| Ülésmagasság: | 76 cm |
| Háttámla: | Háttámlával |
| Ülőrész alakja: | Szögletes |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
