Bárszék fekete lábakkal ARCETO VELVET, bézs
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársonyszövet: bézs
- Fém: fekete
Méretek
- Szélesség: 43,5 cm
- Magasság: 104 cm
- Mélység: 49 cm
- Ülésmagasság: 76 cm
- Ülésmélység: 32,5 cm
- Támla magassága: 31 cm
- Súly: 5,4 kg
- Teherbírás: 110 kg
Kialakítás
- Időtálló dizájn kiváló ergonómiával
- Finom kárpitanyag
- Masszív fém szerkezet
- A lábak alján párnázatok találhatók, melyek védenek a padló karcolásától
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Stílus és kényelem mindennapra
A bárszékek kiváló kiegészítői a modern konyháknak és otthoni bároknak, ahol kellemes helyet teremtenek egy gyors reggelihez, baráti összejövetelhez vagy esti pihenéshez. Magasabb kialakításuk és a kényelemre helyezett hangsúlyuknak köszönhetően ideális támaszt nyújtanak ülés közben, miközben elegáns és légiességet adnak a belső térnek. Könnyen összehangolhatók a konyhai szigettel vagy a bárpulttal, így egy praktikus és stílusos teret hoznak létre.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bárszékek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332087037 |
| ? Termék színe: | Fekete |
| ? Mélység: | 32,5 cm |
| ? Magasság: | 104 cm |
| Súly: | 5,4 kg |
| Szélesség: | 43,5 cm |
| Forgatható: | Nem |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Huzat anyaga: | Bársonyszövet |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Ülésmagasság: | 76 cm |
| Háttámla: | Háttámlával |
| Ülőrész alakja: | Szögletes |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
