Világosszürke LIBRA étkezőszék
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Szövet: világosszürke
- Fém: fa utánzat
Méretek (+/- 1 cm)
- Mélység: 54,5 cm
- Szélesség: 44,5 cm
- Magasság: 87 cm
- Ülésmagasság: 48,5 cm
- Ülésszélesség: 44 cm
- Ülésmélység: 40 cm
- Súly: 4,2 kg
- Teherbírás: 110 kg
Kialakítás
- Modern kárpitozott étkezőszék
- Kényelmes ülés diszkrét varrással
- Erős fémlábak
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Stílusos étkező nyugalommal teli
A semleges színek kiváló alapot jelentenek minden belső tér számára. Ha az enyhe tónusokat egy hangsúlyosabb elemmel kombináljuk, harmonikus és kiegyensúlyozott tér jön létre. Merítsen inspirációt a skandináv stílusból, amely összeköti a természetes anyagokat, a fényt és a funkcionalitást. A Világosszürke LIBRA étkezőszék elegáns kiegészítője lehet az étkezőjének – párosítsa világos faasztallal és egészítse ki természetes dekorációkkal, például lenfazekas gyógynövényekkel. Így praktikus és kellemes hely alakul ki a mindennapi kikapcsolódáshoz.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bársony étkezőszék |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332093298 |
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Mélység: | 54,5 cm |
| ? Magasság: | 87 cm |
| Szélesség: | 44,5 cm |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla alakja: | Magastámla |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Huzat anyaga: | Szövet |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Készletek: | Darabos |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Minta: | Egyszínű |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Ülés anyaga: | Kárpitozott |
| Ülésmagasság: | 48,5 cm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
