Fekete bársony szék LAVA
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársonyszövet: Fekete
- Fém: Fadekoráció
Méretek (± 1 cm)
- Szélesség: 45 cm
- Mélység: 55 cm
- Magasság: 86 cm
- Ülésmagasság: 48,5 cm
- Ülésszélesség: 44,5 cm
- Ülésmélység: 40 cm
- Teherbírás: 110 kg
- Súly: 4,2 kg
kialakítás
- Puhán párnázott, kárpitozott étkezőszék
- Időtlen dizájn finom varrással
- Erős, porfestékkel bevont fém lábak
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
A stílus egyszerű formák és magas funkcionalitás egyesítése. Válasszon visszafogott kiegészítőket, finom színpalettát és természetes anyagokat. Remek kiegészítők a skandináv étkezőhöz az örökzöld növények, színes teríték és nagy fém lámpák. A skandináv belső terek nélkülözhetetlen elemei a nagy ablakok és a világítás, amely biztosítja a fényt a rövid napok alatt is. A kárpitozott étkezőszék Lava tökéletesen illeszkedik a skandináv országok által inspirált étkezőbe. Egyszerű varrás és fém lábak fahatású dekorral illeszkednek az asztalhoz, mely fém elemekkel rendelkezik. Kiválóan mutatnak különféle színek az egy asztalnál lévő székeken. Ne féljen a változástól.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bársony étkezőszék |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332079001 |
| ? Termék színe: | Fekete |
| ? Mélység: | 55 cm |
| ? Magasság: | 86 cm |
| Súly: | 4,2 kg |
| Szélesség: | 45 cm |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Huzat anyaga: | Bársonyszövet |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Minta: | Egyszínű |
| Ülésmagasság: | 48,5 cm |
| Ülésmélység: | 40 cm |
| Ülésszélesség: | 44,5 cm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
