Bársony étkezőfotel ORION VELVET arany lábakkal, sötétkék
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Kárpit: Bársony anyag
- Lábak: Lakkozott acél (arany)
Szín
- Sötétkék
- Arany
Méretek
- Szélesség: 61 cm
- Ülés szélessége: 40-45 cm
- Mélység: 55 cm
- Ülés mélysége: 42,5 cm
- Magasság: 79 cm
- Ülés magassága: 48 cm
- Háttámla magassága: 34 cm
- Kartámaszok magassága: 26 cm
- Teherbírás: 110 kg
- Súly: 7,7 kg
Kialakítás
- Időtálló varrott dizájn kiváló ergonomikus kialakítással
- Könnyen karbantartható - a bársony anyag ellenálló a szennyeződésekkel szemben
- Ideális a nappaliba, konyhába, étkezőbe vagy home office-ba
- Szétszerelt állapotban szállítjuk - egyszerű összeszerelés
Bársony étkezőszékek elegáns és kényelmes megoldást nyújtanak minden étkező vagy konyhasarok számára. A puha bársony felületének köszönhetően luxus érzetet nyújtanak megjelenésükben is, miközben a puha párnázat és ergonomikus forma kényelmet biztosít a hosszabb ülések során is. Ez a típusú szék nemcsak praktikus bútordarab, hanem kifejező dizájnelem, amely első pillantásra megragadja a figyelmet. Remekül illik mindennapi étkezésekhez, de alkalmi vendéglátásokhoz is.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bársony étkezőszék |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332095575 |
| ? Termék színe: | Kék |
| ? Mélység: | 55 cm |
| ? Magasság: | 79 cm |
| Súly: | 7,7 kg |
| Szélesség: | 61 cm |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Háttámla magassága: | 34 cm |
| Huzat: | Párnázással |
| Huzat anyaga: | Bársonyszövet |
| Karfák: | Karfákkal |
| Kialakítás: | Fotel szék |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Minta: | Egyszínű |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Karfa magassága: | 26 cm |
| Ülés magasság: | 48 cm |
| Ülésmélység: | 42,5 cm |
| Ülésszélesség: | 40-45 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
