Karácsonyi terítő WINTER TABLE 140x220 cm, fehér
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 343 Ft
–47 %
FOOD praktikus tányéralátét 32x47 cm szalvétával 40x40 cm
Raktáron
(>10 db)
711 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
12 736 Ft
–44 %
Fehér fém doboz macskaeledel számára fa fedéllel CAT FOOD
Raktáron
(2 db)
7 014 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Nyomott mintás tárolókosár GUSTA 30x30 cm, fehér
Raktáron
(>10 db)
1 673 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
6 631 Ft
–6 %
GUSTA fa tálalódeszka tállal
Raktáron
(>10 db)
6 223 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
5 934 Ft
–3 %
GUSTA barna hűtőtáska öko bőrből
Raktáron
(>10 db)
5 717 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 384 Ft
–42 %
GUSTA fém tálaló zöld
Raktáron
(>10 db)
1 937 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
2 874 Ft
–37 %
GUSTA fából és márványból készült tálalódeszka 30 cm
Raktáron
(>10 db)
1 803 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 656 Ft
–21 %
Tálalókészlet tállal és vágódeszkával GUSTA
Raktáron
(>10 db)
2 874 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Konyhai kötény MOOD FOR FOOD, szürke
Raktáron
(>10 db)
2 193 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Len karácsonyi futó STARLIT TREES 33x180 cm, zöld
Raktáron
(1 db)
3 894 Ft
Újdonság
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
PVC abrosz LAVENDA 120x140 cm, színes
Raktáron
(>10 db)
1 955 Ft
Újdonság
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
PVC abrosz LEUCARA 120x140 cm, színes
Raktáron
(>10 db)
1 955 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 894 Ft
–13 %
Len karácsonyi asztali futó MERRY TREES 33x180 cm, krémszínű
Raktáron
(1 db)
3 367 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Len karácsonyi futó NOEL BRUNCH 33x180 cm, bézs
Raktáron
(5 db)
3 894 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Len karácsonyi futó MERRY CHRISTMAS 33x180 cm, piros
Raktáron
(1 db)
3 894 Ft
Újdonság
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
PVC terítő BELLISA 120x140 cm, bézs színű
Raktáron
(>10 db)
1 955 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Poliészter
Méret
- Szélesség: 140 cm
- Hosszúság: 220 cm
- Súly: 0,451 kg
Szín
- Fehér
Részletek
- Tartós anyag
- Téglalap alak
- Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Asztalterítők |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5900779958913 |
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Méret: | 140 x 220 cm |
| ? Hosszúság: | 220 cm |
| ? Típus: | Terítők |
| Anyaga: | Poliészter |
| Szélesség: | 140 cm |
| Forma: | Téglalap |
| Minta: | karácsonyi |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
