GREEK krém 2db fürdőlepedő 70x130 cm, 100% pamut
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% pamut
- Súly: 500 g/m2
Szín
- Krém színű
Méret
- 70 x 130 cm
Kialakítás
- Elegáns bordűrrel
- Akasztóval
- Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvánnyal
- Mosás max. 60 °C-on
- Szárítás közepes hőfokon szárítógépben
- Ne mossa össze cipzárral és fém kampókkal ellátott ruhákkal
- A hosszan tartó puhaság, lágyság és nedvszívó képesség megőrzése érdekében nem ajánlott öblítőt használni
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Törölköző és fürdőlepedő szett kedvező áron |
|---|---|
| ? Termék színe: | Krém |
| ? Méret: | 70 x 130 cm |
| ? Grammsúly: | 500 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 60 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| A csomagban lévő db szám: | 2 |
| Akasztófül: | Igen |
| Ár: | 2 500 Ft felett |
| Magas grammsúly: | igen |
| Minta: | Mintával |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
